Dairede Kal!

Android için Top Kontrol Etme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.1 MB
  • Version 1.0.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Fırat Özer
Can sıkıntısına kesin çözüm olabilecek olan Dairede Kal! oyunu ile eğlencenin sınırlarını zorlayabilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

Can sıkıntısına kesin çözüm olabilecek olan Dairede Kal! oyunu ile eğlencenin sınırlarını zorlayabilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz Dairede Kal! oyunu, son derece kolay bir şekilde kontrol edilebilen menüsü, karmaşadan uzak şık ve sade arayüzü ile beğeni topluyor. Heyecanlı yapısı ile bağımlısı olacağınız Dairede Kal! oyunu, boş zamanlarınızın en eğlenceli aktivitesi olacak.

Dairede Kal! oyunundaki amacınız, sahip olduğunuz topu, ekranın sağ ve solunda bulunan butonlar yardımı ile ekrandaki dairenin içerisinde tutmak, dairenin dışına çıkmasını engellemek olacak. Bu kulağa kolay gibi gelse de, sizi oldukça zorlayacak bir iş. Ancak refleksleriniz kuvvetli ise oyunda başarılı olabilir, skor tablosunun  en başarılı oyuncusu olabilirsiniz. Çok severek oynayacağınız Dairede Kal! oyununu, Android veri tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Bunun için sadece indir butonuna basmanız yeterlidir.

Dairede Kal! indir